Kolo.News.Ukraine.Region

"Укрзалізниця" попереджає про тимчасові зміни у розкладі потягів до Польщі

"Укрзалізниця" попереджає про тимчасові зміни у розкладі потягів до Польщі
Важливо
"Укрзалізниця" попереджає про тимчасові зміни у розкладі потягів до Польщі Новини України 18 серп 2023 в 09:07

“Укрзалізниця” попереджає про тимчасові зміни у розкладі рейсів до Польщі, у тому числі й з Одеси.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

"Польська залізниця з 8 вересня розпочинає заплановані ремонти інфраструктури у Перемишлі. Це могло б означати скасування всіх рейсів цього напрямку, але спільно з польськими колегами ми мінімізували вплив ремонтних робіт. Втім, тимчасові зміни будуть", - зазначили в "Укрзалізниці".

Так, 7-8, 14-15, 21-22 вересня скасують курсування поїзда №35/36 Одеса – Перемишль. Також зміниться розклад поїзда №36 Перемишль – Одеса. Тепер він вирушатиме о 13:45 (замість 20:28) і прибуватиме до Одеси о 08:10 ранку.

"В сухому залишку: попри ремонти поблизу Перемишля, кількість запропонованих залізницею місць на Польщу у вересні навіть зросте на близько 100 завдяки новому рейсу на Хелм (окрім 3 пар вихідних). А по завершенні ремонтних робіт у жовтні в разі підтвердження популярності третього рейсу на Хелм і його подальшого узгодження, кількість "польських" квитків зросте одразу на 10%.", - додають у пресслужбі.

Про додаткові зміни у розкладі потягів до Польщі можете дізнатись ТУТ.

Нагадуємо, що квитки на польський напрямок продаються на 20 діб наперед, нова дата відкривається о 08:00 щоранку (окрім Варшави, яка «стартує» окремо о 09:00). Не шукайте квитки в третіх осіб втридорога — вони в рівних умовах доступні всім в офіційному застосунку Укрзалізниці, – йдеться у повідомленні.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар