Kolo.News.Ukraine.Region

У Кропивницькому попрощалися з Воїнами, які віддали життя в боях за Україну

У Кропивницькому попрощалися з Воїнами, які віддали життя в боях за Україну
ТОП ТемаВибір редакції
У Кропивницькому попрощалися з Воїнами, які віддали життя в боях за Україну Новини України 17 серп 2023 в 20:00

Сьогодні, 17 серпня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани провели у засвіти земляків-Героїв, солдатів Максима Наточия, Миколу Заболотного і Максима Вихристенка.

Максим Наточий народився 31 серпня 1986 року в Кропивницькому. Закінчив школу №32, потім отримав диплом фінансиста у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини “Україна”. Справою його життя стала робота в будівельній галузі, мав золоті руки. У 2012 році Максим створив сім’ю, разом з дружиною Іриною виховував сина Олега. Любив і оберігав рідних, цінував дружбу.  

До лав ЗСУ Максим став 15 лютого 2023 року, командував протитанковим відділенням взводу вогневої підтримки десантно-штурмової роти. Його батько і брат також нині захищають Україну.

Максим Наточий героїчно загинув 14 серпня неподалік Новомихайлівки Покровського району Донецької області.

Микола Заболотний народився 10 липня 1982 року. Корінний кропивничанин, після закінчення школи №22 вступив до будівельного технікуму, працював за спеціальністю.

На війні з 1 лютого 2023 року, служив бійцем механізованого відділення. Загинув 26 липня при виконанні бойових завдань в районі населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області. В пам’яті всіх, хто його знав, залишився простою, відкритою, щирою людиною.

Максим Вихристенко народився 16 липня 1986 року в Кропивницькому. Навчався у школі №30, після закінчення дев’ятого класу пішов працювати на завод, опанував професію зварювальника. Виховувався у великій та дружній родині, був підтримкою та опорою для рідних, душею компанії.

У червні 2023 року мобілізований до ЗСУ, служив гранатометником. 09 серпня загинув в бою, який точився неподалік Кліщіївки Бахмутського району.         

У вічну путь Героїв провели рідні, друзі, бойові побратими. Панахиду відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.

Читайте також: Поранені люди, зруйновані будинки: розповіді очевидців ракетного удару по Дніпру

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар