Kolo.News.Ukraine.Region

На Дніпропетровщині провели Відкритий обласний турнір з рукопашного бою пам’яті Вадима Сотнікова.

На Дніпропетровщині провели Відкритий обласний турнір з рукопашного бою пам’яті Вадима Сотнікова.
На Дніпропетровщині провели Відкритий обласний турнір з рукопашного бою пам’яті Вадима Сотнікова. Новини України 20 трав 2023 в 17:00

На Дніпропетровщині провели Відкритий обласний турнір з рукопашного бою пам’яті Вадима Сотнікова. З’їхалися  спортсмени із Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського, Запоріжжя, Києва. Про це повідомили в пресслужбі Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

«Цей турнір – вшанування пам'яті Героя та його побратимів зі спортивної родини. За понад рік Дніпропетровщина втратила на передовій 25 своїх спортсменів. Наш обов’язок продовжити їхню справу. Низький уклін матері Вадима. За те, що знайшла в собі сили опікуватися справою, якою жив її син», – зазначив очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. 

Він додав, що Вадим Сотніков присвятив себе спорту. Посідав перші місця на чемпіонатах та кубках. Входив до складу Національної збірної. Мав чорний пояс з єдиноборств. Виховав двох майстрів спорту. Сотні – загітував до здорового способу життя. Хлопець родом із Кривого Рогу.

З початком великої війни пішов добровольцем на фронт. За Україну і її майбутнє був до останнього подиху. Загинув 29 травня 2022 року у боях на Луганщині. Посмертно Указом Президента нагороджений орденом «За мужність». На фінал змагань з рукопашного бою приїхали 250 учасників.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар