Kolo.News.Ukraine.Region

СБУ викрила корупційні схеми в податковій службі та на трьох обласних митницях України

СБУ викрила корупційні схеми в податковій службі та на трьох обласних митницях України
СБУ викрила корупційні схеми в податковій службі та на трьох обласних митницях України Новини України 06 вер 2023 в 13:24

Служба безпеки викрила на корупції чиновницю Державної податкової служби в Одеській області, а також ліквідувала нові корупційні схеми на Одеській, Львівській та Житомирській митницях. Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

За результатами оперативних заходів затримано 4-х посадовців митних органів, а чиновниці з податкової вже повідомлено про підозру.

Встановлено, що керівниця одного з підрозділів Південного управління Державної податкової служби вимагала хабар у 5 тис. доларів США в місцевого підприємця. Натомість ˗ обіцяла відновити його господарську діяльність, навіть попри ризики у звітній документації.

За матеріалами СБУ їй повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом).

Також СБУ затримала митників, які за хабарі «допомагали» бізнесменам ввозити свої товари «за прискореною процедурою», а також «обходити» обов’язкові імпортні платежі.

Так, в Одесі затримано заступника начальника управління місцевого підрозділу Держмитслужби, який «занижував» для імпортерів митну вартість зарубіжної продукції широкого вжитку.

Щомісяця посадовець проводив через схему майже 100 товарних контейнерів, кожен з яких «оцінював» у 500 американських доларів.

Читайте також: За матеріалами СБУ підозру отримав Ігор Коломойський

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар