Kolo.News.Ukraine.Region

В Україні зростає кількість нових бізнесів

В Україні зростає кількість нових бізнесів
В Україні зростає кількість нових бізнесів Новини України 09 вер 2023 в 10:00


Станом на початок осені в Україні офіційно працюють понад 2 млн 52 тис. ФОПів. Це на 36 тис. більше, ніж було до повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє платформа Опендатабот.

Рекордний показник за останні 3 роки зафіксовано цьогоріч у червні. Тоді українці зареєстрували 31,5 тис. нових ФОПів. У середньому на місяць реєструється близько 25 тис. нових бізнесів.

Починаючи з квітня минулого року і дотепер, найбільший приріст підприємців зафіксовано в Києві – плюс 12,9 тис., на Львівщині – на 12,3 тис., а на Дніпропетровщині – на 8,6 тис.

Уряд стимулює український бізнес відновлюватися. Зокрема, завдяки проєкту єРобота. Він передбачає надання українцям грантів для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання. Отримати їх можуть як діючі підприємці, так і люди, які не мають досвіду ведення бізнесу. Заявки можна подавати через портал Дія.

Загалом від старту реалізації грантових програм було видано понад 7 тис. грантів, за рахунок яких було створено близько 20 тис. робочих місць.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар