Kolo.News.Ukraine.Region

Інноваційне обладнання та віртуальна реальність: в Одесі запрацював реабілітаційний центр для військових

В Одесі запрацював реабілітаційний центр для військових
В Одесі запрацював реабілітаційний центр для військових Новини України 08 черв 2023 в 08:25

В Одесі запрацював інноваційний реабілітаційний центр для поранених військових. Це вже другий центр національної мережі Recovery, який відкрили на Одещині.

Про це повідомили в пресслужбі Одеської ОДА.

"Одеський реабілітаційний центр створений на базі комунального медичного закладу обласного підпорядкування та облаштований відповідно до вимог інклюзивності - з широкими коридорами та санітарними кімнатами, дверними пройомами, відсутністю порогів і поручнями в коридорах та душових. Крім того, центр оснащений інноваційним обладнанням, в тому числі з віртуальною реальністю, що значно прискорить термін відновлення пацієнтів", - йдеться у повідомленні.

Тут облаштували зали фізичної терапії та кінезотерапії, три кабінети апаратної фізіотерапії, кабінет ерготерапії, кабінет психологічної підтримки, маніпуляційну, а також 13 палат на 30 ліжок. Загалом площа створеного центру склала 630 квадратних метрів.

"Завдяки інноваційному реабілітаційному центру, українські поранені військовослужбовці зможуть проходити відновлення з різними травмами, в тому числі з пораненнями, отриманими внаслідок вибухів, за найвищими стандартами реабілітації. Відкритий центр дозволяє відновлювати ходу, втрачені функції верхніх і нижніх кінцівок на високому технологічному рівні. Ми маємо надати кожній людині, яка постраждала від російської агресії, можливість повернутись до повноцінного життя", - зазначив перший заступник голови Одеської ОВА Борис Волошенков.

Також з кожним пацієнтом у Центрі працюватиме мультидисциплінарна команда спеціалістів, яка складається з лікарів фізичної реабілітаційної медицини, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, асистентів, логопеда та психолога, які надаватимуть якісну, доступну та доказову реабілітаційну допомогу нашим захисникам та захисницям.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар