Kolo.News.Ukraine.Region

Одеські лікарі провели операцію на серці у передчасно народженої дитини

Одеські лікарі провели операцію на серці у передчасно народженої дитини
Одеські лікарі провели операцію на серці у передчасно народженої дитини Новини України 08 черв 2023 в 16:15

Лікарі Одеської обласної дитячої клінічної лікарні провели операцію на серці у дитини з вагою при народженні 660 г.

Про це повідомляє пресслужба департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації.

"Дитина народилась на 25-му тижні вагітності, потребувала проведення сурфактантзамісної терапії, перебувала на штучній вентиляції легень. Через надзвичайну незрілість, наднизьку вагу при народженні у дитинки не закрилась артеріальна протока, яка внутрішньоутробно забезпечує кровообіг плода. Але після народження функціонування цієї протоки значно погіршує стан дитини та може призвести до смерті немовляти", - йдеться у повідомленні.

Лікування цієї дитини ускладнюється не лише наднизькою вагою та незрілістю, а й наявністю тяжкої супутньої патології у вигляді масивних внутрішньошлуночкових крововиливів в бокові шлуночки головного мозку, розвитком постгеморагічної гідроцефалії, зазначають лікарі.

Незважаючи на всі обтяжуючі обставини, за життєвими показаннями, в ургентному порядку розгорнута операційна в умовах реанімаційної зали відділення інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей. Дитина прооперована, функціонуюча артеріальна протока перев'язана.

"Стан дитини медики стабілізували, але на неї чекає ще багато випробувань на шляху до одужання", - пояснюють в пресслужбі департаменту.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар