Kolo.News.Ukraine.Region

На Криворіжжі зафіксували випадок сказу собаки: деталі

На Криворіжжі зафіксували випадок сказу собаки: деталі
На Криворіжжі зафіксували випадок сказу собаки: деталі Новини України 07 лип 2023 в 19:14

На Дніпропетровщині виявили три випадки сказу собак, один з них зафіксували у Криворізькому районі.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Дніпропетрвоській області.

У селі Софіївка Криворізького району фахівці Управління ветеринарної медицини внаслідок звернення місцевих мешканців і після ретельної перевірки зафіксували випадок сказу собаки.

Ще по одному такому випадку сталося у селі Чорненкове Синельниківського району та селі Жовте Кам’янського району Дніпропетровської області.

Окрім сказу собак, у області зафіксовано трихінельоз диких свиней в мисливських угіддях Синельниківського району.

У Кам’янському районі в мисливських угіддях є випадок захворювання на трихінельоз лисиць.

Щоб уникнути масового поширення сказу, необхідно щороку вакцинувати своїх домашніх улюбленців. Та ретельно слідкувати за їхньою поведінкою.

Інфіковану тварину вирізняє агресія, посилене слиновиділення, боязнь води, світла. Якщо помітили неадекватний стан – зверніться до ветеринарної служби.

У МОЗ закликають з обережністю ставитися до контакту з тваринами, людина заражається сказом під час укусу, або коли слина потрапляє на слизові оболонки чи пошкоджену шкіру, через подряпини.

Якщо вас укусила чи обслинила тварина (особливо дика чи безпритульна) негайно зверніться до лікаря! У разі інфікування людини показані негайна госпіталізація і введення антирабічної вакцини. Таких щеплень має бути шість за призначення вакцини Індіраб. Раніше ми писали: на Дніпропетровщині зареєстрували випадок сказу: чим це небезпечно.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар