Kolo.News.Ukraine.Region

Ексдепутат на Одещині присвоїв собі землю на суму 15 мільйонів гривень

На Одещині затримали ексдепутата однієї з селищних рад за розкрадання землі
На Одещині затримали ексдепутата однієї з селищних рад за розкрадання землі Новини України 13 лип 2023 в 14:20

Служба безпеки України затримала ексдепутата в Одеській області, який привласнив собі 15 земельних ділянок на узбережжі Чорного моря. Про це повідомили в пресслужбі Служби безпеки України.

Чоловік був раніше депутатом Затоківської селищної ради, який організував викрадення 15 земельних ділянок на загальну суму 15 млн грн. 

Оборудка могла зірвати фортифікаційне укріплення берегової лінії в Одеській області.

Чоловік за допомогою підробки документів створив механізм для крадіжки землі. Він підготував фальшиві документи про нібито рішення двох сільрад щодо передачі у приватну власність 15 земельних ділянок біля морської акваторії.

Для підробки документів фігурант залучив місцевого інженера-землевпорядника. Потім ділки передавали фальшиві документи підконтрольним держреєстраторам, які оформлювали землю на підставних осіб для подальшого продажу.

СБУ під час обшуків виявила підроблену документацію, печатки й комп’ютерну техніку, яку використовували для реалізації злочинної схеми.

Ексдепутату повідомили про підозру за декількома статтями Кримінального кодексу України:

  • ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією);
  • чч. 3, 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів);
  • ч. 4 ст. 190 (шахрайство);
  • ч. 3 ст. 209 (легалізація, відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом).

Наразі організатор схеми перебуває під вартою. Йому та посібнику загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар