Kolo.News.Ukraine.Region

Російські війська обстріляли цивільну інфраструктуру на Дніпропетровщині

Удар російських військ по гуртожитку, де мешкали переселенці
Удар російських військ по гуртожитку, де мешкали переселенці Регіони у війні 12 черв 2023 в 10:13

Російські війська вкотре обстріляли цивільну інфраструктуру Дніпропетровської області. Так увечері 11 червня росіяни вдарили з важкої артилерії по Нікополю. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

Окупанти цілеспрямовано поцілили по гуртожитку в Нікополі де розмістилися внутрішньо переміщені особи, які ще до цього тікали з інших областей України від російських терористичних атак. Також російські війська обстріляли місцевий медичний заклад. Обстрілом понівечили три приватні житлові будинки та лінію електропередач. Обійшлось без поранених та загиблих.

Також у той же день, над Дніпропетровщиною, сили протиповітряної оборони збили три іранських ударних безпілотники «Shahed-136/131». Ще росіяни продовжували бити по Марганецькій громаді.

12 червня голова Дніпропетровської області оприлюднив фото, які зроблені в Марганці, Покрові та Томаківці. На фотографіях люди стоять в черзі за питною водою, бо російські війська своїми терористичними атаками залишили людей без централізованого водопостачання.

Влада Дніпропетровщини пообіцяла, що до вирішення ситуації вони будуть привозити питну воду для жителів області.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар