У Дніпропетровській області діють п'ять рад внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.
Такі ради створенні для взаємодії переселенців з органами місцевого самоврядування. У радах об'єднані переселенці, волонтери, громадськість, бізнес й влада. Зараз ці ради є у Кривому Розі, Кам’янському, Новомосковську, Солонянській та Новопокровській громадах. Також це не кінець, влада планує розширити список. Таку інформацію озвучили на форумі "Інтеграція переселенців на Дніпропетровщині: проблеми, рішення та роль Ради ВПО".
"З початком повномасштабної війни Дніпропетровщина прийняла найбільше людей з "гарячих точок". Маємо створити для них комфортні умови проживання, якщо треба – допомогти знайти роботу. Один із викликів – залучення цих людей у життя громад", – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожня.
Влада Дніпропетровщини впевнена, що такі ради допоможуть інтегрувати людей, що виїхали з прифронтових населених пунктів.
"Ради ВПО взаємодіють з органами місцевого самоврядування. Передають їм інформацію про нагальні потреби переселенців. Забезпечення житлом, роботою й усім необхідним. Прагнемо охопити більше громад регіону. Це допоможе швидко реагувати на проблеми безпосередньо на місцях", – зазначила регіональна координаторка програми "Єднання заради дії" Оксана Крупій.
Також, крім подібних рад, діє регіональний координаційний штаб з питань ВПО. Він допомагає переселенцям на Дніпропетровщині.
"Плануємо запрошувати на засідання представників громад. Щоб вони доповідали про усі проблеми, які не вдалося вирішити "на місцях". Ці питання винесемо на розгляд координаційного штабу з підтримки ВПО. За потреби – на державний рівень", – розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОВА Олена Кришень.
Загалом з початку повномасштабного вторгнення росії Дніпропетровщина прийняла майже 400 тисяч переселенців.
вологість:
тиск:
вітер:
0 Коментарів
Додати коментар