Kolo.News.Ukraine.Region

«Повертайся додому»: рідні зниклих безвісти моряків провели благодійний захід в Одесі

«Повертайся додому»: рідні зниклих безвісти моряків провели благодійний захід в Одесі
«Повертайся додому»: рідні зниклих безвісти моряків провели благодійний захід в Одесі Регіони у війні 10 лип 2023 в 09:00

У Міському саду Одеси провели благодійний захід на підтримку зниклих безвісти військових моряків патрульного катера «Слов'янськ» та десантно-штурмового катера «Станіслав», інших воїнів ЗСУ та членів їхніх родин. Про це розповіли в Одеській міській раді.

У заході «Повертайся додому» взяли участь військовослужбовці Збройних Сил України, волонтери, громадські організації, мистецькі колективи та митці Одещини, Києва та Львова.

Ініціаторами події стали активістки ГО «Об’єднані морем», яка об’єднує матерів та дружин українських військових моряків, які наразі пропали безвісті або знаходяться в полоні.

Незламні одеські морячки не тільки намагаються привернути увагу до долі своїх рідних, але й зібрати гроші на придбання необхідних для військових речей. Під час проведення акції у Міськсаду був ярмарок виробів хендмейду, майстер-класи для малих та дорослих гостей. Також був благодійний продаж смаколиків.

Завершився захід концертною програмою.

 Усі зібрані кошти організатори передадуть на потреби ЗСУ

Такі заходи на підтримку сімей безвісти зниклих моряків та воїнів ЗСУ були також проведені громадською організацією «Об'єднані морем» у Миколаєві та Кропивницькому.

У подальшому планується проведення благодійних заходів «Повертайся додому» у Львові та Тернополі.

Нагадаємо, на початку березня 2022 року, під час виконання чергового бойового завдання, «Слов’янськ» був атакований з повітря. В ході бою отримав бойове пошкодження та затонув. В ході пошуково-рятувальної операції частину екіпажу вдалося врятувати, решта екіпажу пропала безвісти.

7 травня 2022 року під час штурму острову Зміїний за 20 метрів від острова десантно-штурмовий катер «Станіслав» був уражений російською ракетою, випущеною з літака, і затонув. Ракета класу «повітря-земля» влучила в машинне відділення, після чого впродовж 20 секунд катер пішов на дно глибиною близько 20 метрів. Трьох членів екіпажу вдалося врятувати, а п'ятеро зникли безвісти.

Рідні вважають, що моряки могли потрапити в полон.

Читайте також: Командири полку «Азов», які захищали від російських загарбників Маріуполь і комбінат «Азовсталь», повернулися з Туреччини в Україну.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар