Kolo.News.Ukraine.Region

У Черкаському ЦНАПі відкрили патріотичну виставку: є роботи загиблого воїна

У Черкаському ЦНАПі відкрили патріотичну виставку
У Черкаському ЦНАПі відкрили патріотичну виставку Війна не скрізь 29 лип 2023 в 19:33

У Черкаському Центрі надання адміністративних послуг відкрили патріотичну виставку. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Виставку організували з нагоди Дня Державності України. На ній є ілюстрації та малюнки дітей, студентів та військовослужбовців.

Як кажуть у Департаменті освіти, — “В експонованих на виставці творах прослідковується ідейна динаміка творчості на різних етапах війни, що дозволяє відчути дух національного героїзму та боротьби за свободу”.

Одна локація налічує роботи лейтенанта Володимира Мукана — журналіста, редактора та засновника ютуб-каналу, який загинув навесні цього року під Бахмутом. Виставка отримала назву “Миті війни” і містить понад 20 знімків, зроблених фотокамерою загиблого героя, які передають почуття та переживання молодого журналіста під час воєнних подій.

Також на виставці представлені кращі дизайнерські плакати, підготовлені студентами та викладачами кафедри дизайну Черкаського державного технологічного університету. Ці роботи були створені у межах Міжнародної мистецької акції “ВОЛЬНАНОВА” і присвячені героїчному спротиву українців в повномасштабній російсько-українській війні.

Крім того, експозиція продовжується виставкою кращих дитячих творів “ВОЛЬНАНОВА-діти”, яка підготовлена вихованцями мистецьких шкіл міста. Організатором першого міського мистецького конкурсу “ВОЛЬНАНОВА діти” є Черкаська дитяча художня школа ім. Данила Нарбута.

Ці роботи доступні для перегляду протягом місяця.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар