Kolo.News.Ukraine.Region

1500 нових робочих місць у Вінниці створили релоковані бізнеси

Світлина зі сторінки міського голови Вінниці
Світлина зі сторінки міського голови Вінниці Війна не скрізь 04 черв 2023 в 08:05
У Вінниці продовжується релокація підприємств із зони ведення бойових дій. Станом на 1 червня релокацію здійснили вже 307 підприємств. Про них повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов:
– Протягом травня до нас приєдналися ще 12 суб’єктів господарювання, більшість з них ФОПи зі східних областей України.
Вже маємо 1539 новостворених робочих місць. Це чудові показники, які мають великий вплив на економіку не лише на рівні громади, а й всієї України.
Вінницька міська рада з перших днів повномасштабного вторгнення підставила плече бізнесу, який хотів працювати і створила належні умови для того, щоб запустити всі робочі процеси. Підтримувати підприємців будемо й надалі!


Що стосується ситуації зі створенням нових робочих місць у Вінниці загалом, то на минулому виконкомі міської ради схвалили рішення компенсувати заводу «ГРІН КУЛ» понад 40 тисяч грн витрат, пов’язаних із сплатою ЄСВ, за новостворені робочі місця в I кварталі 2023 року. 


- У нашого першого резидента індустріального парку лише за останній місяць працевлаштувалися понад 100 людей. Загальне число робітників наразі – 800, - зазначив міський голова.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар