Kolo.News.Ukraine.Region

На Черкащині звільняють головного військкома

На Черкащині звільняють головного військкома
Важливо
На Черкащині звільняють головного військкома Новини України 18 серп 2023 в 15:20

Начальника Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олега Веретільника звільнять з посади. Відповідний акт вже є.

Про це повідомила речниця обласного ТЦК та СП Аліна Кривошея.

За її словами, наразі відбувається процес здачі посади. Остаточно крісло керівника Олег Веретільник покине впродовж наступного тижня.

Відомо, що під час перевірок порушень закону в його діях виявлено не було. Хто буде новим очільником поки невідомо.

Нагадаємо, в Україні триває перевірка діяльності та способу життя працівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Вона розпочалася після викриття незаконного збагачення колишнього керівника Одеського регіонального центру комплектування Євгена Борисова. Правоохоронці сформували базу, до якої ввійшли 1800 керівників і заступників керівників ТЦК.

Однак у Національному агентстві з питань запобігання корупції розповіли, що провести перевірки абсолютно всіх складно, тому вони застосовують "ризикоорієнтований підхід" і дивляться насамперед на регіони, які, на думку агентства, мають найбільші ризики.

Згодом президент України Володимир Зеленський заявив, що попередні результати перевірки очільників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки — "невтішні".

В Офісі генерального прокурора зазначали, що правоохоронці розпочали досудове розслідування щодо територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки в 11 областях. За даними слідства, вони організовували ухилення від призову на військову службу під час мобілізації.

Нагадаємо, 11 серпня президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки та оборони України. Під час нього заслухали інформацію про результати перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Глава держави заявив, що буде звільнено усіх керівників обласних ТЦК. За підсумками наради Рада нацбезпеки рекомендувала призначити на посади керівників обласних ТЦК офіцерів, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, але після проходження ними перевірки СБУ. Офісу генерального прокурора спільно з НАЗК та ДБР доручили вжити додаткових заходів із протидії вчиненню корупційних правопорушень посадовцями.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар