Kolo.News.Ukraine.Region

Черкаській райлікарні передали гуманітарну допомогу

Черкаській райлікарні передали гуманітарну допомогу
Черкаській райлікарні передали гуманітарну допомогу Новини України 15 трав 2023 в 09:04

Антибіотики, протизапальні, знеболювальні засоби, хірургічні халати та розхідні медичні апарати передав для Черкаської центральної райлікарні гуманітарний хаб "Черкаси".

В умовах воєнного стану важливо, аби пацієнти отримували своєчасну медичну допомогу, а медзаклади були забезпечені всім необхідним, розповіла керівниця доброчинної організації Анна Вовк Суспільному.

Жінка зазначає, що запитів до хабу надходить надзвичайно багато з усієї України. Але першочерговою задачею у хабі ставлять задачі забезпечити лікарні Черкащини.

"Був запит і від Черкаської центральної райлікарні, тому що ми розуміємо, що кількість переселенців тут набагато збільшилася. Крім того, що вони обслуговують місцевих жителів, вони обслуговують і внутрішньо переміщених осіб. Ми перед цим вже відвозили допомогу у Чорнобай, Кам’янку, Черкаси. Це у нас такий стандартний набір гуманітарної допомоги", — розповіла Анна Вовк.

Головний лікар черкаської центральної райлікарні Микола Гуськов зауважив, що кожна доброчинна допомога для закладу дуже важлива, адже фінансування йде не з централізованих джерел, а з тих грошей, які самі заробляють в НСЗУ України.

"Кількість пацієнтів хірургічного профілю у нас суттєво збільшилася, також пацієнтів які отримують паліативну допомогу. Збільшилася кількість пацієнтів, і ми потребуємо додаткової медичної допомоги, продуктів, засобів гігієни", — сказав Микола Гуськов.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар