Kolo.News.Ukraine.Region

На Полтавщині СБУ арештувала майно російського генерала: готелі, ресторани, офісні та розважальні центри на понад 1 мільярд гривень

Вирішують питання про подальшу націоналізацію майна на користь держави
ТОП ТемаВажливо
Вирішують питання про подальшу націоналізацію майна на користь держави Новини України 21 серп 2023 в 12:40

На Полтавщині за матеріалами Служби безпеки України наклали арешт на українське майно російського генерал-полковника Валерія Капашина. Він служить при міністерстві промисловості та торгівлі російської федерації на посаді начальника федерального управління з безпечного зберігання та знищення хімічної зброї.

До списку активів, які вдалося заблокувати, входять більше двадцяти комерційних об’єктів, а також понад 3 тисяч квадратних метрів житлової нерухомості та 17 земельних ділянок. У переліку арештованого майна – будинок родини Капашина, ресторани і готелі преміум класу, торгово-розважальні та офісні центри, загальна площа яких складає майже 30 тисяч квадратних метрів. У СБУ повідомляють, що загальна вартість заарештованих активів складає понад 1 мільярд гривень.

Відомо, що заблоковане майно Капашина було оформлене на його родичів – доньку і зятя. Вони проживали в Україні, але втекли до росії перед початком повномасштабного вторгнення та отримали громадянство держави-окупанта.

Під час обшуків житла та офісних приміщень, які належать родині генерала, виявили військову форму російського зразка, нагороди, вручені Капашину у кремлі, заборонені радянську символіку та пропагандистську літературу рф.

Слідчі СБУ проводять розслідування за кількома статтями:

ч. 4 ст. 111- 1 (провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора);

ст. 111-2 (пособництво державі-агресору);

ч. 3 ст. 258-5 (фінансування тероризму).

Вирішують питання, щоб у подальшому націоналізувати арештоване майно на користь України.

Раніше СБУ затримала депутата із Кропивницького, який займався рекетом.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар