Kolo.News.Ukraine.Region

В Одесі незаконно привласнили державне та приватне майно на понад 13 мільйонів гривень — СБУ

В Одесі незаконно привласнили державне та приватне майно на понад 13 мільйонів гривень — СБУ
Важливо
В Одесі незаконно привласнили державне та приватне майно на понад 13 мільйонів гривень — СБУ Новини України 15 трав 2023 в 18:49

В Одесі організувалася група, яка незаконно привласнювала державне та приватне майно загальною сумою на понад 13 мільйонів гривень. Серед учасників посадовці одного з районних судів міста.

Про це 15 травня повідомили в СБУ в Одеській області.

За даними слідства, організатори оборудки, серед яких посадовці одного з районних судів Одеси, налагодили незаконну схему заволодіння об’єктами нерухомого майна, державної та приватної власності.

Фігуранти на підставі неіснуючих рішень суду вносили недостовірну інформацію до Державного реєстру судових рішень для незаконного відчуження об’єктів нерухомості.

Зокрема, ними привласнено державне майно вартістю понад 9,7 млн грн., приватне - майже на 3 млн грн.

Для проведення оборудки вони використовували корупційні зв’язки у відповідних державних установах.

Під час 40 обшуків за місцями проживання та роботи фігурантів правоохоронці вилучили копії підроблених документів, печатку одного із районних судів, ключі від декількох привласнених квартир та інші матеріали із доказами проведення оборудки. Також, отримано прямі докази підроблення рішення суду, за яким ділками привласнено державне майно.

Наразі організатору оборудки та чотирьом фігурантам повідомлено про підозри за ч. 3 ст. 190, ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до оборудки.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар