Kolo.News.Ukraine.Region

В Одесі на 14 років засудили бойовика "ДНР"

В Одесі на 14 років засудили бойовика "ДНР"
В Одесі на 14 років засудили бойовика "ДНР" Новини України 24 серп 2023 в 20:46

Приморський районний суд Одеси заочно засудив бойовика терористичної організації "ДНР" до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомили в управлінні СБУ Одеської області.

За даними слідства, активіст антиукраїнського руху «Одеська дружина, імперіалісти», на початку травня 2014 року з особистих ідеологічних переконань добровільно приєднався до лав терористичної організації «днр».

Чоловік під позивним «Одеса» проходив службу в складі незаконного збройного формування «Народное ополчение Донбаса» у піхоті, а в подальшому у розвідувальних підрозділах,. В лавах незаконного збройного формування він брав участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України поблизу населених пунктів м. Макіївка та с. Каменка на Донеччині.

Під час досудового розслідування слідчими СБУ провину фігуранта повністю доведено. На підставі доказової бази, яку зібрала Служба безпеки в ході спеціального досудового розслідування, суд визнав бойовика винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь в терористичній організації) Кримінального кодексу України.

Йому призначено покарання у вигляді 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Початок строку відбування покарання засудженому обчислюватимуть з дати його затримання та реального виконання покарання.


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар