Kolo.News.Ukraine.Region

На Полтавщині облаштували цех з переробки ягід та овочів

На Полтавщині облаштували цех з переробки ягід та овочів
Вибір редакції
На Полтавщині облаштували цех з переробки ягід та овочів Новини України 26 серп 2023 в 08:09

Нещодавно у Пирятинській громаді запрацював мініцех з переробки овочево-ягідної продукції. Цей проєкт втілила у життя місцева мешканка Світлана Петровська.

Про це повідомляють на сторінці Пирятинської громади.

За підтримки місцевої влади та КП «Агенція розвитку Пирятинської громади» місцева підприємиця стала однією з восьми переможниць загальнодержавного конкурсу «Сади Для Перемоги» та отримала близько 250 000 гривень.

На грантові кошти було придбано сублімаційну сушарку, дегідратор для м’яса, фруктів, пастили та сухих пайків. 50 тисяч гривень родина Петровських витратила на облаштування приміщення під міні-цех та придбання обладнання.

“Ми виготовляємо продукцію виключно з наших місцевих фруктів та ягід, які придбаємо у місцевих виробників та підприємців. Для нас важливо, аби продукція, яку ми пропонуємо споживачам, була смачною і корисною, тому орієнтуємся виключно на якісну сировинну базу”, – говорить Світлана Петровська.

Нещодавно розпочався процес виготовлення перших партій фруктово-ягідної пастили.

Пирятинці вже мають змогу скуштувати продукцію під торговою маркою “Легумінка” в місцевих кав`ярнях.

Підприємиця має амбітні плани розширювати виробництво з залученням найманої праці та збільшувати асортимент продукції, розпочавши виготовлення фріпсів, чурчхели, м’ясних джерок, сухих овочевих супів.

Проєкт привертає увагу партнерів та є прикладом для наслідування. Також він є гарним прикладом того, що навіть в умовах війни можна працювати над зміцненням економічної потужності нашої країни, підтримуючи людей, які розпочинають свою справу.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар