Kolo.News.Ukraine.Region

Поліція Полтавщини розшукує небезпечного злочинця, який втік із психлікарні

Поліція Полтавщини розшукує небезпечного злочинця, який втік із психлікарні
Важливо
Поліція Полтавщини розшукує небезпечного злочинця, який втік із психлікарні Новини України 27 серп 2023 в 16:20

Поліція встановлює місцеперебування раніше засудженого за особливо тяжкий злочин 27-річного Майрбекова Діярбека Даніяровича, громадянина Узбекистан, який 27 серпня, близько 7:45, втік із примусового лікувального закладу Полтави.

Про це йдеться на сайті поліції Полтавської області.

Опис розшукуваного: на вигляд 30 років, зріст 176 см, спортивної тілобудови, зовнішність східна (узбек), має коротке чорне волосся та темні очі. На момент зникнення був одягнений у чорний светр та чорні штани. Також має кросівки чорного кольору.

Якщо вам відома інформація про цього чоловіка, повідомте її до відділу поліції №1 Полтавського районного управління поліції за телефонами: (0532) 67-82 55, 095-705-91-03, 050-780-92-53 або за номером 102.

З матеріалів досудового слідства відомо, що 17 березня 2020 року Майрбеков Діярбек у приміщенні «Обмінного пункту» на Європейській, 34 напав на касирку. Заздалегідь підготовленою дерев’яною битою зловмисник наніс жінці близько трьох десятків ударів по голові та верхніх кінцівках. Коли потерпіла впала на підлогу, нападник вимагав віддати гроші, однак жінка, підвівшись на ноги, змогла натиснути кнопку тривоги.

Іноземця взяли під варту, а після проходження психіатричної експертизи в грудні 2021-го та підтвердження психічного розладу, Майрбекова Діярбека за ухвалою Октябрського райсуду перемістили до закладу з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом на Медичній, 1 в Полтаві. Оновлено Правоохоронці затримали втікача

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар