Kolo.News.Ukraine.Region

15 років за гратами проведе одесит, який здавав ворогу інформацію про системи ППО

15 років за гратами проведе одесит, який здавав ворогу інформацію про системи ППО
15 років за гратами проведе одесит, який здавав ворогу інформацію про системи ППО Новини України 05 трав 2023 в 13:00

За держзраду до 15 років за ґратами засуджено мешканця Одеси, який за 70 тис грн здавав ворогу місця дислокації систем ППО. Про це повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

За підтримання обвинувачення прокурорами Одеської обласної прокуратури засуджено мешканця Одеси за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Йому призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори довели, що чоловік, будучи прихильником росії та не цураючись «брудного» заробітку, за винагороду збирав для спецслужб рф інформацію про розташування об’єктів енергетичної інфраструктури, місця дислокації особового складу і військової техніки підрозділів ЗСУ, блокпостів, адміністративних будівель правоохоронних органів та військових об’єктів в Одесі та області.

Зокрема, чоловік встановив та зафіксував на відео базування засобів протиповітряної оборони в Одесі. При цьому свою «допомогу» зрадник оцінив у 70 000 гривень.

Для збору розвідувальної інформації він виїжджав до різних районів Одеси та передмістя обласного центру, де здійснював фото- та відеофіксацію об’єктів.

Інформатора ворога затримали під час передачі відеоматеріалу з дислокацією систем ППО представникам спецслужб рф за допомогою одного з месенджерів.

Наразі він перебуває під вартою.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар