Kolo.News.Ukraine.Region

До довічного позбавлення волі засуджено ворожого агента, який передавав дані про Сили оборони на Одещині

Фото Одеської обласної прокуратури
Фото Одеської обласної прокуратури Новини України 22 трав 2023 в 19:00

За публічного обвинувачення прокурорів Одеської обласної прокуратури  колишнього співробітника одного з районних відділів міліції в Одесі визнано винним у державній зраді та незаконному поводженні з вогнепальною зброєю та боєприпасами (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України). Про це повідомили в пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

Його засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори у суді довели, що ексміліціонер після початку повномасштабного вторгнення був завербований представником гру рф для проведення розвідувально-підривної діяльності в регіоні.

Він збирав розвіддані про місця дислокації та пересування військової техніки підрозділів ЗСУ, обстановку в портах Одеси, Чорноморська та залізничного сполучення.

На виконання завдань російських кураторів інформатор придбав три відеокамери – так звані «фотопастки», які встановив уздовж залізничних колій у передмісті Одеси для фіксування проїжджаючих вантажних потягів.

Дані, які фіксували камери, в реальному часі через мобільний додаток отримували представники спецслужб рф. На закупку та встановлення «фотопасток» агент отримав 50 тис гривень.

Зрадника затримали під час виконання чергового завдання ворога біля залізничних колій. Тоді у нього вилучили вибухові речовини та боєприпаси, зокрема 12 тротилових шашок вагою 3,2 кг, детонатори, підривач та протитанкову міну.

У судовому засіданні обвинувачений вину визнав повністю, утім не розкаявся і повідомив (цитата): «протидія українській квазідержаві борг кожного дорослого чоловіка в цих обставинах».

Під час останнього слова він показав, що жалкує лише про передчасне  викриття його підривної діяльності проти України. Він бажав продовжувати свою діяльність на користь російської федерації, оскільки вважає «силами зла» Західні Країни, які допомагають Україні у боротьбі із «силами добра», які представляє росія.

Читайте також: Одесита засуджено до 15 років за ґратами за наведення ворожих ракет по регіону

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар