Kolo.News.Ukraine.Region

На Одещині закупили неякісної консерви для продрезерву на 1,3 млн грн

На Одещині закупили неякісної консерви для продрезерву на 1,3 млн грн
На Одещині закупили неякісної консерви для продрезерву на 1,3 млн грн Новини України 07 черв 2023 в 11:56

Підприємницю з Чорноморська Одеської області підозрюють у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України). Жінка закупила для формування продрезерву у невідомого виробника неякісні консерви на 1,3 млн грн.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Мова йде про поставку 28,8 тис. банок консервів м’яса свинини з горохом для роздачі населенню під час надзвичайних ситуацій в регіоні.

"За даними слідства, підозрювана у квітні 2022 року в рамках програми «Про створення матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» поставила Чорноморській міськраді Одеської області продовольчі товари тривалого зберігання неналежної якості на 1,3 млн грн, які закупила у невідомого виробника", - повідомили в прокуратурі.

Технічні характеристики тушкованої консерви не відповідали вимогам ДСТУ та іншим вимогам у сфері обігу харчових продуктів, зокрема товар не мав відповідного маркування та інформації про «дату виробництва», «дату придатності» та «вміст». У зв’язку з чим продати консерви на внутрішньому ринку України неможливо і вони підлягають утилізації.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар