Kolo.News.Ukraine.Region

У громаді на Дніпропетровщині проводять безкоштовні спортивні тренування

Один із ініціаторів тренувань – місцевий осередок молодіжної ради.
Один із ініціаторів тренувань – місцевий осередок молодіжної ради. Новини України 17 трав 2023 в 16:06

У Магдалинівській громаді на Дніпропетровщині проводять безкоштовні спортивні тренування для місцевих жителів. Люди отримують можливість провести час із користю для здоров’я та підзарядитися позитивними емоціями. Тренування – безкоштовні. І проходять просто на вулиці. Серед активностей – заняття із йоги та руханки. Про таку ініціативу розповідають у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Голова громади Володимир Дробітько розповідає, що до соціального проекту «Активні парки» місцеві жителі долучилися іще до повномасштабного вторгнення. Цей проект є частиною Програми «Здорова Україна», яку ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Одними із ініціаторів тренувань у громаді є учасники місцевого осередку молодіжної ради. Із жителями займається активностями випускниця спортивного коледжу. Проводять тренування 3-4 рази на тиждень. Тренерка планує графік та анонсує зустрічі для мешканців громади.

Планують також організувати окремі заняття для людей старшого віку, підлітків та дітей.

Раніше ми повідомляли, що боксер із Полтавської області Олександр Хижняк привіз «золото» із міжнародного турніру у Чехії.

На турнірі у Чехії змагалися за перемогу представники 18 країн. Олександр Хижняк переміг своїх суперників із Німеччини та Норвегії. У фіналі він мав боксувати зі спортсменом із Уельсу, але той знявся із поєдинку. Тому український боєць здобув перемогу достроково. Повідомляють, що ці змагання були для Хижняка останніми перед Європейськими іграми, які із 21 червня по 2 липня пройдуть у польському Кракові.

Раніше ми розповідали, що офіцер Національної гвардії виграв «золото» на Іграх нескорених-2023, які пройшли у Львові. Полковник Олександр Пискун з Кривого Рогу виступив у другий день Національного відбору у двох дисциплінах – настільному тенісі та стрільбі з лука у категорії «продвинуті». За результатами змагань, полковник Пискун виборов «золото» у настільному тенісі та «бронзу» – в стрільбі з лука.У Нацвідборі взяли участь 223 учасники з усіх регіонів України – військових та ветеранів, які отримали поранення під час виконання бойових завдань із захисту Батьківщини.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар