Kolo.News.Ukraine.Region

У Одесі вручили Відзнаку Президента України «За оборону України» (ФОТО)

Свої відзнаки отримали і бізнесмени, і волонтери
Важливо
Свої відзнаки отримали і бізнесмени, і волонтери Новини України 17 трав 2023 в 12:54

Відзнакою Президента за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України у боях за визволення Херсонщини посмертно нагороджено Володимира Калмика, учителя фізичного виховання  Біляївського ліцею № 1  Одеського району, у якому він він пропрацював понад 20 років. Про це повідомляють у Одеській обласній військовій адміністрації.

-          Також серед нагороджених учасники забезпечення безперебійної роботи та організації захисту акваторій морських портів та сприяння реалізації заходів «Зернової ініціативи». Відзнаку отримали перевізники та водіїв, які забезпечують організацію доставки гуманітарної допомоги, продовольства у деокуповані населені пункти та евакуацію населення із зон ведення бойових дій” – розповів виконувач обов’язків голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков.

Нагородили президентською відзнакою “За Оборону України” ряд одеських  підприємців-благодійників, які забезпечили потужну допомогу бійцям Збройних Сил України. Також відзначили волонтерів, серед яких багато активних учасників волонтерських центрів закладів освіти Одеського регіону за щоденне забезпечення військових частин, медичних закладів продуктами харчування;  а також за доставку у місто Миколаїв питаної води, виготовлення окопних свічок, шиття балаклав та прапорів для Херсонського та Донецького напрямків фронту; плетіння маскувальних сіток для бійців військової розвідки. 

-          На Одещині живуть і працюють тисячі прекрасних працьовитих  людей, які у різних сферах своєї діяльності, кожен на “своєму фронті” – медичному, транспортному, мистецькому, роблять все можливе, щоб не тільки посилити наш тил, а й  підтримати наших захисників, Збройні Сили України, аби ми разом подолали ворога та повернули в Україну мир і радість! – наголосив під час привітання Борис Волошенков.

Ми також розповідали, що у Дніпрі заснували премію на честь загиблого на фронті вчителя. Нагороджуватимуть нею вчителів за професійні успіхи та учнів за перемоги у всеукраїнських та регіональних олімпіадах.


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар