Kolo.News.Ukraine.Region

В Одеській області чоловік взяв у заручники свою колишню, її мати та доньку. ВІДЕО

В Одеській області чоловік взяв у заручники трьох людей
В Одеській області чоловік взяв у заручники трьох людей Новини України 30 серп 2023 в 19:45

30 серпня у місті Чорноморськ в Одеській області, 27-річний чоловік зачинив у квартирі колишню цивільну дружину, спільну маленьку донечку та її бабусю, погрожуючи їм фізичною розправою. Крики про допомогу почули люди на вулиці й подзвонили у правоохоронні органи. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

До проведення спецоперації зі звільнення заручників залучили й спецпідрозділ КОРД.

Під час переговорів зі правопорушником правоохоронцям вдалося вмовити його відпустити матір колишньої співмешканки. 46-річну жінку він передав представникам муніципальної варти із вікна квартири на балкон.

Жінку доставили до лікарні, де виявили закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, множинні гематоми на обличчі та рану на передпліччі.


Також чоловік категорично відмовився відпускати колишню співмешканку з дитиною. Матір із донькою вдалося звільнити згодом завдяки оперативній комбінації із залученням перемовників та КОРДівців.

26-річна жінка, як і її мати, зазнала домашнього насильства, її доправили до медичного закладу із забоями голови, обличчя та руки. Дитина фізично не постраждала, вона зараз зі своєю мамою.

"Мені вдалося знайти спільну мову з чоловіком. Я сказав йому: які б труднощі ми не переживали, маємо залишатися людьми, берегти й захищати свої родини. Домашнє насильство — неприпустиме, наші рідні повинні бути під нашим захистом. Для мене дуже важливо, що сьогодні все завершилося добре", - розповів про ведення переговорів із чоловіком спецпризначенець КОРДу.

Затриманому чоловікові загрожує до п’яти років позбавлення волі.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар