Kolo.News.Ukraine.Region

Відстрочку від мобілізації можуть скасувати для тих, хто здобуває другу вищу освіту

Відстрочку від мобілізації можуть скасувати для тих, хто здобуває другу вищу освіту
ТОП Тема
Відстрочку від мобілізації можуть скасувати для тих, хто здобуває другу вищу освіту Новини України 03 вер 2023 в 09:52

Якщо людина здобуває третю, четверту вищу освіту, то це точно не може бути підставою для відстрочки від мобілізації – зазначив представник Президента у Верховній Раді Федір Веніславський у інтерв’ю Українським Новинам.


– Я думаю, що абсолютно справедливо в умовах війни обмежити однією вищою освітою. Якщо людина здобуває третю, четверту вищу освіту, то це точно не може бути підставою для відстрочки під час воєнного стану, – вважає народний депутат.


За словами Веніславського, на початку повномасштабної війни збільшилась кількість абітурієнтів, котрі старші 30 років.


– Якщо людина в магістратурі навчається відразу після закінчення навчання, то це здобуття вищої освіти магістра. Якщо вона вступила в аспірантуру одразу після навчання, то зрозуміло. А коли людина має перерву і лише під час війни раптом захотіла займатися науковою діяльністю, то це викликає запитання, – зазначає Веніславський.


При цьому він не виключає не виключає, що є певна кількість людей, яка дійсно хоче стати науковцями.


– Людина навчається на денній формі у будь-якому віці та має право на відстрочку, але ми розуміємо, що є зловживання. Навіть в багатьох закордонних вищих навчальних закладах відкрили цілі факультети, тому що це заробляння грошей, та і в Україні також почали відкривати. Це те, що потребує редагування, оскільки ми розуміємо, що є зловживання, – зазначив нардеп.


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар