Kolo.News.Ukraine.Region

В Одеській області внаслідок зсуву ґрунту загинув 10-річний хлопчик

Фото: ДСНС Одещини
Фото: ДСНС Одещини Новини України 06 серп 2023 в 20:00

Уранці у селі Фонтанка-2 в Одеській області стався зсув обриву, який засипав 10-річну дитину. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

Встановили, що хлопчик помер до приїзду швидкої допомоги та рятувальників. Також правоохоронці дізналися, що дитина прийшла на пляж разом з мамою, старшим братом, тіткою та двоюрідною сестрою.

Родина відпочивала на березі, коли стався зсув ґрунту.  Через це 10-річний хлопчик отримав ушкодження, які несумісні з життям.

Раніше сім’я загиблого у поле зору поліції та соціальних служб не потрапляла.

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за п. 2 ч. 2 ст. 115 з позначкою «нещасний випадок з малолітньою дитиною» та ст. 166 (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України.

Читайте також: Над Дніпропетровщиною збили російський розвідувальний безпілотник "Орлан-10".

"Відмінусували безпілотник. Ворожий "Орлан-10" знищили над областю. Наші оборонці неба і у свій день пильнують повітряний простір. Бездоганна робота", – повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар