Kolo.News.Ukraine.Region

Чоловік вкрав майже мільйон на придбанні військової форми для ЗСУ

Чоловік вкрав майже мільйон на придбанні військової форми для ЗСУ
Чоловік вкрав майже мільйон на придбанні військової форми для ЗСУ Новини України 19 трав 2023 в 15:30

Директору одного з товариств криворізькі поліціянти повідомили про підозру через те, що той нажився на постачанні військової форми. Про це повідомили в Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області.

26-річний директор товариства на Кіровоградщині не виконав умови договору в повному обсязі та привласнив 840 тисяч гривень.

Встановлено, що посадові особи одного із суб'єктів господарської діяльності уклали договір з виконкомом Криворізької міської ради на виготовлення та постачання військового одягу для бійців Збройних сил України. Міськрада перерахувала постачальнику передоплату - 9 млн гривень. Не виконавши замовлення у повному обсязі, директор товариства перевів частину отриманих коштів на власні банківські рахунки.

12 травня на підставі ухвал суду правоохоронці провели санкціоновані обшуки за місцем мешкання керівництва товариства та безпосередньо на підприємства. Були виявлені комплекти зимової та літньої форми, документи, банківські картки та мобільні телефони.

Фігуранту повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар