Kolo.News.Ukraine.Region

Уночі росіяни завдали удару по промисловому підприємству на Дніпропетровщині

Уночі росіяни завдали удару по промисловому підприємству на Дніпропетровщині
Уночі росіяни завдали удару по промисловому підприємству на Дніпропетровщині Новини України 19 трав 2023 в 10:00

У ніч на 19 травня війська російської федерації вдарили по промисловому підприємству в місті Кривий Ріг в Дніпропетровській області. У результаті атаки двоє людей отримали поранення. 

За даними керівника Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака, російська атака призвела до руйнування цехів та знищення обладнання на підприємстві.

Внаслідок пожежі на місці також залишилися поранені люди. У результаті атаки одна з будівель підприємства згоріла, а інша постраждала від вогню. 

Поранена 64-річна жінка, яку госпіталізували у тяжкому стані. Ще один чоловік, 45-річний, отримав поранення і також потребує лікування.

Наразі на місці події працюють вибухотехніки, рятувальники та слідчі, які документують наслідки атаки. Атака призвела до серйозних матеріальних збитків та загрози для життя людей.

Також Генеральний штаб Збройних Сил України повідомляє, що за цю добу противник завдав по території України шість ракетних та 51 авіаційний удар, здійснив понад 30 обстрілів із реактивних систем залпового вогню. Є загиблі та поранені серед цивільного населення. Там додали, що ймовірність завдання ракетних та авіаційних ударів по всій території України залишається високою.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар