Kolo.News.Ukraine.Region

Кропивницькі сапери вирушили на Донеччину

Кропивницькі сапери вирушили на Донеччину
Кропивницькі сапери вирушили на Донеччину Новини України 05 вер 2023 в 17:00

Фахівці частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування аварійно-рятувального загону спеціального призначення Кіровоградського гарнізону ДСНС вирушили на Донеччину. Про це повідомили в Кіровоградській ОВА.

Сапери розміновують лінії електропередач, газопроводи, системи водопостачання та інші комунікації, а також невідкладно реагують на звернення громадян про знаходження вибухонебезпечних предметів на об’єктах цивільної інфраструктури та у житлових будинках, присадибних ділянках тощо.

Кропивницькі вибухотехніки попрямували до постійного місця дислокації зведеного піротехнічного загону, аби змінити на бойовому посту своїх колег, що нині проводять гуманітарне розмінування на Донецькому напрямку.

«Наші найкращі, мужні та незламні титани зараз вже прямують на схід країни, де на звільнених територіях на них чекає складна та відповідальна робота. Тони вибухонебезпечного металу залишаються сьогодні у землі та становлять небезпеку для цивільного населення. Тож, на наших бійців покладається величезна місія по відновленню життєзабезпечення на цій випаленій ворогом землі», - зазначили в Головному управлінні ДСНС України у Кіровоградській області. 

Читайте також: Троє «навідників» російських ударів по Лиману та Дніпропетровщині отримали вироки

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар