Kolo.News.Ukraine.Region

У Кропивницькому попрощалися із футболістом Миколою Жидковим, який загинув на війні

У Кропивницькому попрощалися із футболістом Миколою Жидковим, який загинув на війні
У Кропивницькому попрощалися із футболістом Миколою Жидковим, який загинув на війні Новини України 06 черв 2023 в 18:00

У Кропивницькому попрощалися з Воїном-спецпризначенцем Миколою Жидковим. Про це розповіли в міській раді Кропивницького.

На футбольному полі боровся за перемогу своєї команди до останньої хвилини гри. Не зрадив життєвому принципу й тоді, коли на рідну землю посунув російський окупант.

21-річний кропивничанин Микола Жидков змінив ігрову форму на однострій і пожертвував собою заради того, аби його нинішня велика, безстрашна, мотивована команда — Збройні сили України, здобула Перемогу.

Спортом Микола захоплювався з дитинства, згодом саме футбол визначив його подальшу долю. До початку повномасштабного вторгнення виступав за польський клуб «Венгжанка», але повернувся в Україну і взяв до рук зброю.

Старший солдат-спецпризначенець, вогнеметник Микола Жидков загинув 01 червня в районі селища Новодонецьке Донецької області.

Сьогодні, 6 червня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища у вічність юного Воїна провели рідні, друзі, одноклубники, бойові побратими.

Панахиду відслужив священик Православної церкви України Отець Петро.

- Наш Захисник нині стоїть біля Всевишнього, він став Янголом-охоронцем, який боронитиме своїх побратимів від ворожих куль. Низькій уклін родині, яка виростила такого сина й глибоке співчуття їх утраті, - звернувся він до учасників жалобної церемонії.

Читайте також: Ворог завдав ударів по Дніпропетровщині: пошкоджена цивільна інфраструтура

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар