Kolo.News.Ukraine.Region

Сільраді на Полтавщині повернули понад 100 га землі вартістю 25,6 млн грн

Сільраді на Полтавщині повернули понад 100 га землі вартістю 25,6 млн грн
Сільраді на Полтавщині повернули понад 100 га землі вартістю 25,6 млн грн Новини України 16 черв 2023 в 10:18

Господарський суд Полтавської області (суд І інстанції) задовольнив позов Диканської окружної прокуратури про розірвання договору оренди та повернення Диканській селищній раді понад 100 га землі вартістю 25,6 млн грн.

Про це повідомили на сайті Полтавської обласної прокуратури.

У 2020 році Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області та одне з товариств Полтавщини уклали договір оренди, відповідно до якого товариство отримало у користування земельну ділянку сільськогосподарського призначення (сіножаті), розташовану на території Диканської територіальної громади. Надалі товариство почало розорювати сіножаті та засівати кукурудзою, тобто використовувати земельну ділянку не за цільовим призначенням.

З метою захисту інтересів держави в особі Диканської селищної ради прокуратура звернулася з позовом до суду і довела порушення товариством вимог законодавства та умов укладеного договору.

Довідково: відповідно до ст. 35 Закону України «Про охорону земель» власники та землекористувачі, в тому числі орендарі, земельних ділянок при здійсненні господарської діяльності зобов'язані, серед іншого, забезпечувати використання земельних ділянок за цільовим призначенням та дотримуватися встановлених обмежень (обтяжень) на земельну ділянку.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар