Kolo.News.Ukraine.Region

У пологовому Дніпра вдруге за 25 років народилась трійня

У пологовому Дніпра вдруге за 25 років народилась трійня
ТОП ТемаВибір редакції
У пологовому Дніпра вдруге за 25 років народилась трійня Новини України 22 трав 2023 в 17:00

У пологовому Дніпра вдруге за 25 років народилась трійня. Це сталось 11 травня. Зараз малюки та їхня мама почуваються добре та готуються до виписки. Про це розповіли в Дніпровській міськраді.

Привітати подружжя з великим поповненням до пологового завітав заступник міського голови Дніпра Едуард Підлубний.

«Сьогодні ми привітали батьків Наталю і Дмитра, в яких народилось троє діточок. Для нас це подія: не щодня і не щороку у Дніпрі таке трапляється. Ми подарували батькам сертифікат на 50 тисяч гривень», — зазначив Едуард Підлубний.

Про те, що виношує трійню, пані Наталя дізналась на першому УЗД. Каже, спочатку був шок, але підтримка чоловіка врешті заспокоїла, а постійна увага та турбота лікарів дали впевненість, що пологи пройдуть добре. «Я дуже вдячна лікарям, медперсоналу пологового, вони щодня мною опікувались, були поруч і щодня це була наша перемога. Звичайно, перед пологами я хвилювалась, на них був присутній чи не весь персонал закладу. Мені зробили анестезію, все пройшло швидко і радісно, я бачила, як народжуються дітки, ніякого болю не було. Першою народилась дівчинка, ми назвали її Меланія, другою – Стефанія і останнім був хлопчик – Назар», — поділилась мати новонародженої трійні Наталя.

Меланія, Стефанія та Назар житимуть у справді великій родині, адже подружжя вже має двох дітей - 12-річну Єлизавету та 6-річного Захара. Чоловік Наталі Дмитро каже, що виховувати 5-х дітей буде нелегко, але впевнений, що впораються.

Читайте також: Вранці поїхала, а в обід місто окупували: на Кіровоградщині працює лікарка з Берислава

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар