Kolo.News.Ukraine.Region

В Одесі затримали чиновника при спробі отримання хабарів від місцевих рестораторів

В Одесі затримали чиновника при спробі отримання хабарів  від місцевих рестораторів
В Одесі затримали чиновника при спробі отримання хабарів від місцевих рестораторів Новини України 21 черв 2023 в 08:00

В Одесі ДБР затримало інспектора Держпраці, який наживався на неоформлених працівниках місцевого ресторану. Про це повідомили в пресслужбі Державного бюро розслідувань.

Працівники ДБР повідомили про підозру головному інспектору Державної служби з питань праці в Одеській області, який замість догляду за дотриманням трудового законодавства вирішив нажитися на власникові ресторану.

Встановлено, що інспектор отримав скарги від працівників ресторану в Одесі на роботодавця, який не бажав виплачувати їм зарплату, користуючись тим, що вони не були офіційно працевлаштовані. Замість того, щоб реагувати на порушення, інспектор пішов до підприємця «вирішувати» питання.

Він запропонував йому щомісячну плату у сумі 3 тис. гривень за кожного працівника без офіційного оформлення, а також додаткову плату у сумі 10 тис. гривень за «правильний» розгляд скарг працівників на роботодавця.

У разі несплати інспектор пригрозив штрафом та перешкоджанням роботи ресторану.

Працівники ДБР затримали інспектора під час одержання неправомірної вигоди у сумі 40 тис. гривень.

Наразі інспектору повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави. Також його відсторонено від займаної посади.

Читайте також: Вінничанин вдавав з себе волонтера та забирав кошти у військових

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар