Kolo.News.Ukraine.Region

Другокласник кропивницької школи збирає кошти для ЗСУ

Другокласник кропивницької школи збирає кошти для ЗСУ
ТОП Тема
Другокласник кропивницької школи збирає кошти для ЗСУ Новини України 22 черв 2023 в 11:00

У Кропивницькому упродовж лише одного майстер-класу другокласник Ілля Доскалов із НВО "Мрія" зібрав для ЗСУ понад тисячу гривень. Про це розповіли в Кропивницькій міській раді.

Після закінчення навчального року школяр проводить свій літній відпочинок в оздоровчому таборі при рідному НВО "Мрія". Хлопець має чимало інтересів і захоплень, якими він охоче ділиться з друзями з користю не лише для себе. За підтримки матусі Марії та улюбленої вчительки Світлани Кріпаки він підготував і провів майстер-клас із виготовлення відомого кубинського освіжаючого напою мохіто. На прохання Іллі участь у патріотичній акції, спрямованій на підтримку української армії, взяли його ровесники.

Під час приготування коктейлю школярі зібрали 545 гривень. Але на цьому Ілля не зупинився. Юний патріот звернувся з проханням провести майстер-клас ще і для дорослих. А на зібрану для ЗСУ у такий спосіб одну тисячу гривень учасники заходу одностайно вирішили придбати тканину для виготовлення футболок і панам для українських військових.

До кінця літнього шкільного оздоровлення ще є час, і, на думку Іллі, його можна використати на підтримку ЗСУ, в тому числі - за його безпосередньої участі.

Читайте також: У Полтаві легенди українського року «Брати Гадюкіни» виступили із програмою «Йде нині война»

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар