Kolo.News.Ukraine.Region

У Полтаві легенди українського року «Брати Гадюкіни» виступили із програмою «Йде нині война»

Концерт гурту пройшов у концерт-холі «Вілла Крокодила».
Концерт гурту пройшов у концерт-холі «Вілла Крокодила». Війна не скрізь 05 черв 2023 в 10:30

2-го червня у полтавському концерт-холі «Вілла Крокодила» виступають легенди української музики – львівський гурт «Брати Гадюкіни». Музиканти приїжджають із альбомом «Йде нині война», пісні якого присвячені  новітній російсько-українській війні.

Нагадаємо, гурт «Брати Гадюкіни» створили влітку 1988 року. Нова група виконувала суміш року, фолку, панку, реґґі та інших музичних стилів. У 1989-му році «Гадюкіни» були другими на «Червоній руті» у Чернівцях. У 1991-му році презентували новий альбом «Ми хлопця з Бандерштату».

Записуючи композицію «Йде нині война», музиканти ставили перед собою ціль – поширити серед слухачів ідеї миру та пацифізму та, водночас, не дозволити забувати про війну, яка триває у нашій країні.

На концерт у Полтаві приходить близько сотні глядачів різного віку. Тут можна побачити вже дорослих чоловіків та жінок, які, напевно, слухали «Гадюкіних» іще до розпаду радянського союзу. Проте чимало і молоді, яка прийшла послухати легендарні композиції від нестаріючих музикантів.

У Полтаві «Брати Гадюкіни»  встигають поїсти галушок, захопитися гостинністю місцевих жителів та залишитися у захваті від енергетики самого міста.

Але до Полтави «Гадюкіни» приїздять не просто поїсти галушок та заспівати свої легендарні хіти. Їх концертний виступ – частина благодійної місії зі збору коштів на підтримку Збройних Сил України. Половину зібраних із концертів грошей музиканти передають на потреби українських військовослужбовців.

Починають концерт «Гадюкіни» виконанням заглавної композиції альбому – «Йде нині война». А далі співають впереміш і давні та легендарні, і більш сучасні свої хіти – «Бий барабан», «»Лєнта за лєнтою», «Кохана», «Україна», «Бандерштат», «Я вернувся домів», «Було не любити», «Коломия», «Ой лихо», «Звьоздочка», «Карпати», «Жаба», «Наркомани», «Роксоляна», «Чуваки», «Тернопіль».

До речі, композицію «Жаба» музиканти присвятили російському диктатору владіміру путіну. У тексті пісні є рядки: «Ені-бені-раба, душить Вову жаба!». Сподіваємося, що найближчим часом жаба таки впорається із завданням і завершить процес удушення.

Також «Гадюкіни» згадали російських окупантів перед композицією «Наркомани». Мовляв, російські наркомани забралися на наш город, позрізали маковиння, але радості від того у них не буде, адже завдяки ЗСУ вони навряд чи вернуться додому.

У час війни вся Україна перетворилася на один великий Бандерштат – і саме це дозволило зупинити ворога, відкинути його від української столиці та надалі деокупувати наші землі. Музиканти зізнаються, раніше вважали Бандерштатом лише рідне місто Львів. Але потім побачили,що уся Україна стала об’єднаною і патріотичною.

Для усіх полтавських бандерівців музиканти заспівали «Ми хлопці із Бандерштату».

А завершили концерт не менш легендарною піснею «Файне місто Тернопіль». Однак цього дня музиканти виконували її не так, як зазвичай. На знак подяки до міста, енергетика якого їм так сподобалася, «Гадюкіни» заспівали зі сцени: «Добий, бродяга п’ятку та й поїдем в файне місто… Полтава! Файне місто Полтава!»


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар