Kolo.News.Ukraine.Region

Полтавець закликав приєднати Луганщину і Донеччину до росії

Полтавець закликав приєднати Луганщину і Донеччину до росії
Полтавець закликав приєднати Луганщину і Донеччину до росії Новини України 22 черв 2023 в 13:55

Поширював матеріали із закликами щодо приєднання Донеччини та Луганщини до складу рф – судитимуть жителя Полтавського району. Про це повідомили в пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

Полтавською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Полтавського району.

Йому інкримінують розповсюдження матеріалів із закликами до зміни меж території України; поширення символіки комуністичного тоталітарного режиму, вчинене повторно; придбання, зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 110, ч. ч. 1, 2 ст. 436-1, ч. 1 ст. 263 КК України).   

За даними слідства, напередодні збройної агресії чоловік на своїй сторінці у забороненій в Україні соціальній інтернет-мережі розміщував публікації із закликами щодо приєднання тимчасово окупованих територій Донеччини і Луганщини до складу рф, поширював символіку та портрети представників комуністичного режиму. 

Під час обшуку за місцем проживання особи правоохоронцями вилучено комп’ютерну техніку, мобільний телефон із доказами протиправної діяльності, а також пістолет та набої до нього.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося УСБУ в Полтавській області.

Читайте також: У Харкові затримали ворожого агента, який хотів знеструмити 5 областей України

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар