Kolo.News.Ukraine.Region

У VinSmart Центрі відбувся захід до Дня Матері

Фото - Вінницька міська рада
Фото - Вінницька міська рада Новини України 13 трав 2023 в 10:00

Дарували позитивні емоції, співали тематичні пісні та дякували за любов: у VinSmart Центрі відбувся захід до Дня Матері. Про це розповіли в пресслужбі Вінницької міської ради.

11 травня, у VinSmart Центрі відбувся благодійний літературно-музичний вечір до Дня Матері. У Центрі, що на вул. Д. Нечая, 77а, лунали пісні, поезія. Відвідувачі VinSmart, учасники вокальної студії «Melodiya» та учні вінницького ліцею №11 вітали своїх матусь та дякували за любов і виховання.

«Мама – найрідніша людина у житті кожного з нас. Вона перебуває поряд під час всіх найважливіших подій в житті, навчає нас першим словам, крокам та іншим навичкам. Отож, цим заходом ми хотіли аби дітки подякували своїм матусям за усе, що щодня та щохвилини роблять для них їх неньки», – начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Також директор VinSmart Центру Дмитро Мира додав, що ці дітки у своїх виступах показали найріднішим людям повагу і любов, яку відчувають до них. «Було дуже приємно спостерігати як і малеча, і матусі трепетно переживали та отримували трепетні емоції від заходу», – зауважив він.

Читайте також: У Полтаві відбулася зустріч координатором проєктів Дитячого фонду ООН

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар