Kolo.News.Ukraine.Region

У Полтаві відбулася зустріч координатором проєктів Дитячого фонду ООН

У Полтаві відбулася зустріч координатором проєктів Дитячого фонду ООН
У Полтаві відбулася зустріч координатором проєктів Дитячого фонду ООН Українці для світу 06 трав 2023 в 18:00

Полтавщина входить у четвірку лідерів із впровадження цифровізації в регіонах. Область активно запроваджує новітні технології в освіті, медицині, соціальних послугах, а також працює над електронним документообігом.

Про це на зустрічі з координатором проєктів Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Бахадіром Рагімовим розповів заступник начальника Полтавської ОВА Ігор Панченко.

«У довоєнний час ми активно працювали у межах проєкту Інтернет-субвенція. Підключили більшість закладів освіти, бібліотеки, дитячі садочки та лікарні до швидкісного інтернету. Завдяки цьому зараз, коли мова йде про укриття, ми можемо спокійно встановити роутер, і мережа працюватиме безперебійно. Також разом із Мінцифри реалізовуємо великий проєкт по відкриттю ЦНАПів або їх трансформації в Дія. Центри. Зараз в області створено 52 ЦНАПи», – зазначив Ігор Панченко.

За інформацією координатора проєкту Бахадіра Рагімова, у контексті воєнних дій в Україні, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) ініціював партнерство з територіальними громадами країни щодо заснування цифрових освітніх центрів. Їх будуть впроваджувати і на Полтавщині.

«Діти повинні продовжувати навчання не зважаючи ні на що. Попри війну вони мають отримувати знання, наша основна мета – це безперебійний доступ до навчання. У нас є проєкт «Digital Learning Centers – DLC», який розпочинає свою роботу і на Полтавщині. Такі центри дозволять дітям і підліткам отримати доступ до цифрових пристроїв та освітніх матеріалів», – зазначив Бахадір Рагімов.

На зустрічі також обговорили реалізацію інших проєктів. Зокрема, створення цифрових класів у лікарнях області, щоб діти, які тривалий час перебувають у закладах охорони здоров’я, змогли навчатися безперервно.

 Читайте також: Одеська область отримала техніку для школярів від ЮНІСЕФ

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар