Kolo.News.Ukraine.Region

На Черкащині проводять агрохімічну паспортизацію сільгоспземель

На Черкащині проводять агрохімічну паспортизацію сільгоспземель
На Черкащині проводять агрохімічну паспортизацію сільгоспземель Новини України 24 черв 2023 в 17:16

Проблема охорони та раціонального використання земельних ресурсів і насамперед земель сільськогосподарського призначення набуває особливої гостроти в умовах воєнного стану.

Про це говориться у повідомленні департаменту агропромислового розвитку Черкаської ОВА.

«З метою реалізації законодавства України в області проводиться моніторинг ґрунтів та агрохімічна паспортизація земель сільськогосподарського призначення», — говориться у повідомленні.

Зазначається, що цього року роботи здійснюються у Звенигородському та Уманському районах. Черкаською філією ДУ «Держґрунтохорона» станом на 1 червня 2023 року обстежено 8730 га земель сільськогосподарського призначення. Роботи з проведення агрохімічної паспортизації продовжуються.

«Сільськогосподарські підприємства, які не проводять агрохімічну паспортизацію земель у визначені терміни, порушують законодавство України в питаннях охорони земель та збереження родючості ґрунтів», — підкреслили у відомстві.

Згідно із законодавством, агрохімічна паспортизація орних земель здійснюється через кожні 5 років, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень — через кожні 5-10 років.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар