Kolo.News.Ukraine.Region

Підрядник з ремонту дитсадка у Полтаві завдав збитків на два мільйони гривень

Підрядник з ремонту дитсадка у Полтаві завдав збитків на два мільйони гривень
Підрядник з ремонту дитсадка у Полтаві завдав збитків на два мільйони гривень Новини України 24 черв 2023 в 12:56

Директору приватного підприємства у Полтаві повідомлено про підозру в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі.

У серпні 2022 року Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому та приватне підприємство з Полтавського району уклали договір підряду на капітальний ремонт покрівлі одного з дошкільних навчальних закладів Полтави.

Відповідно до умов договору підприємство за бюджетні кошти зобов’язувалося якісно відремонтувати дах, однак у подальшому не дотрималося проєктної документації, будівельних норм, графіка виконання робіт тощо.

Як наслідок, після часткового демонтажу покрівлі через атмосферні опади відбулося пошкодження приміщення, в якому проживали внутрішньо переміщені (евакуйовані) особи.

За висновком будівельно-технічної експертизи, вартість ремонтно-відновлювальних робіт (сума завданої матеріальної шкоди Полтавській територіальній громаді) становить майже 2 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Слідчі дії здійснюються відділом поліції № 1 Полтавського районного управління поліції ГУНП в Полтавській області. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар