Kolo.News.Ukraine.Region

СБУ: 15 років за ґратами проведе «розконсервований» агент воєнної розвідки росіян

СБУ: 15 років за ґратами проведе «розконсервований» агент воєнної розвідки росіян
Важливо
СБУ: 15 років за ґратами проведе «розконсервований» агент воєнної розвідки росіян Новини України 08 трав 2023 в 09:33

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини на ще одного агента головного управління генерального штабу зс рф (більш відомого як гру). Зловмисник збирав розвіддані про місця базування та переміщення Сил оборони на території Вінницької області.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

Крім того, він передавав агресору локації місцевих органів влади, енергооб’єктів і соціальних установ, у тому числі шкіл-інтернатів. За його наведенням окупанти планували здійснити серію прицільних ракетних ударів по регіону. Втім, співробітники СБУ своєчасно викрили і затримали ворожого поплічника у результаті спецоперації на території області у листопаді минулого року.

За матеріалами Служби безпеки суд призначив йому 15 років тюрми.

Як встановило слідство, зловмисником виявився мешканець Вінниччини, колишній радянський військовий, який на початку 90-х звільнився з армії. Тоді його завербувала російська воєнна розвідка і перевела в «режим очікування». На початку повномасштабного вторгнення на нього дистанційно вийшов кадровий співробітник гру та поставив завдання щодо проведення розвідувально-підривної діяльності проти України. У подальшому «розконсервований» агент підтримував зв’язок зі своїм «куратором» через анонімний Телеграм-канал, а розвіддані передавав у вигляді міток на електронних картах з медіафайлами об’єктів.

На підставі зібраних доказів суд визнав його винним за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Служба безпеки наголошує на невідворотності покарання за злочини проти нашої держави. Розслідування проводили співробітники СБУ у Вінницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар