Kolo.News.Ukraine.Region

Одесит сховав тіло співмешканки на скотомогильнику, а потім зізнався поліції у її вбивстві

Одесит сховав тіло співмешканки на скотомогильнику, а потім зізнався поліції у її вбивстві
Одесит сховав тіло співмешканки на скотомогильнику, а потім зізнався поліції у її вбивстві Новини України 08 трав 2023 в 18:10

Позбавив співмешканку життя, сховав тіло на скотомогильнику і заявив про її зникнення: за підозрою у вбивстві цивільної дружини поліцейські затримали 32-річного жителя Подільського району Одеси.

Про це повідомили в поліції Одеської області.

У березні поточного року мешканець Піщанської сільської громади заявив у правоохоронні органи про зникнення 29-річної цивільної дружини. Жінка, яка мала інвалідність, була оголошена у розшук як зникла безвісти. Втім у травні чоловік знову звернувся до територіального підрозділу поліції із зізнанням, що вбив співмешканку, а її тіло сховав на скотомогильнику за селом.

На допиті громадянин розповів, що 18 березня, коли він із дружиною пішки поверталися до місця мешкання, на одній із вулиць села між ними виник словесний конфлікт. Він, обурений поведінкою жінки, штовхнув її на землю, зверху натиснув вагою свого тіла і з силою затиснув рукою шию. Відчувши, що спротиву з боку потерпілої немає, зловмисник переніс її подалі від місця мешкання до скотомогильника.

Під час проведення слідчих дій тіло небіжчиці було вилучене та направлене на розтин. За висновком судово-медичного експерта, її смерть настала унаслідок асфіксії (удушення).

Зловмиснику повідомили про підозру за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України та помістили його до ізолятора тимчасового тримання у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу. Чоловіку загрожує до 15-ти років позбавлення волі.

Правоохоронці клопочуть про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідство триває.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар