Kolo.News.Ukraine.Region

Кіровоградським захисникам вручили нагороди до Дня Конституції

Фото - Кровоградська обласна рада
Фото - Кровоградська обласна рада Новини України 29 черв 2023 в 12:09

Захисникам України вручили відзнаки Кіровоградської області «За мужність і відвагу». Про це розповіли в Ківровоградській обласній раді.

На урочистостях із нагоди Дня Конституції України у Кропивницькому захисникам вручили відзнаки Кіровоградської області «За мужність і відвагу». Подякували за героїзм військовослужбовців голова обласної ради Юрій Дрозд і начальник ОВА Андрій Райкович.

За особисту мужність і героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та з нагоди Дня Конституції України нагородили відзнакою «За мужність і відвагу» (посмертно) солдатів Ігоря Бур’янова, Юрія Головченка, Олександра Платонова, Анатолія Разкевича і Віталія Шевчука. Нагрудні знаки та посвідчення вручили близьким загиблих воїнів.

Відзнакою також удостоїли старшого солдата Сергія Богдасарова, військовослужбовця Ігоря Кріта, старшого лейтенанта Євгенія Лісняка, старшого солдата Анатолія Луценка, військовослужбовця Володимира Маменка, молодшого сержанта Олександра Матійка, військовослужбовця Артема Прядка, військовослужбовця Дмитра Таратуту, старшого солдата Станіслава Урсакі, старшого лейтенанта Андрія Шкільова, солдата Володимира Шуляковського та водія пожежного автомобіля Миколу Донцова.

Нагадаємо, в Черкаській області відзначили учнів, які на відмінно опанували предмет «Захист України» та пройшли вишкіл.  Цьогоріч відмінники захисту України –  це 62 школярів Черкащини, повідомили в Черкаській обласній військові адміністрації. Мотивувальні відзнаки їм вручив очільник області Ігор Табурець разом із головним сержантом ЗСУ, воїном-кіборгом Олександром Кутнім.

Читайте також: Полтавська компанія допомагає відбувати будинок Сашка з Миколаївщини, який став героєм кліпу Imagine Dragons

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар