Kolo.News.Ukraine.Region

У селі на Черкащині відкрили нову пожежну частину

У селі на Черкащині відкрили нову пожежну частину
У селі на Черкащині відкрили нову пожежну частину Новини України 16 черв 2023 в 16:59

Пожежну частину для місцевої пожежної охорони відкрили у Вергунах, що на Черкащині. Така потреба виникла, аби своєчасно надавати допомогу жителям Червонослобідської громади.

Рятувальники отримали ще й додаткову машину, розповів Суспільному сільський голова Олександр Литвиненко.

Люди у Вергунах зібралися, аби подивитися на нову пожежну частину та техніку. Місцева жителька Світлана Левченко розповіла, що її дуже не вистачало.

"Звичайно, це дуже багато значить. Це означає, що наша місцевість розвивається, це дуже добре. Частина хай буде, але пожеж, щоб не було".

Відкриття пожежної частини дозволить оперативніше надавати допомогу людям та гасити загоряння, розповів начальник місцевої пожежної охорони Володимир Вітряк. Раніше рятувальники мали у Вергунах одну машину, і та стояла просто неба.

"Поки була така погода, як зараз, то так, а взимку ми ж не могли просто так, без води, нам люди дзвонять, а ми поки воду заправимо. Зараз вже повноцінно, цілодобово хлопці чергують".

Пожежну частину облаштували у приміщенні закинутої котельні, розповідає сільський голова Червонослобідської громади Олександр Литвиненко.

"Ми вирішили спрямувати кошти, щоб в зимовий період і в літній була можливість обслужити транспортний засіб. Спрямували кошти приблизно в 1 млн 100 тис. на капітальний ремонт даної будівлі".

Тепер в арсеналі місцевої пожежної охорони три машини. Третю для нової частини передали рятувальники ДСНС області, розповіла речниця головного управління ДСНС в області Юлія Норовкова.

"Наша техніка оновлюється. Ту, яка може працювати, приносити користь людям, ми передаємо в місцеві пожежні команди".

За словами очільника обласної військової адміністрації Ігоря Табурця, практику підсилення підрозділів місцевої пожежної охорони будуть поширювати по всьому регіону:

"Це таке стратегічне бачення розвитку системи служби з надзвичайних ситуацій в країні і коли ми знаємо, що окрім штатних підрозділів, будуть існувати і добровольчі, і місцеві команди саме для ліквідації наслідків".

Завдяки підсиленню, говорить голова, місцеві команди матимуть змогу першими прибувати на ліквідацію будь-яких наслідків.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар