Kolo.News.Ukraine.Region

35 закладів охорони здоров’я Полтавської області отримають чергову вартісну гуманітарну допомогу від ЮНІСЕФ

35 закладів охорони здоров’я Полтавської області отримають чергову вартісну гуманітарну допомогу від ЮНІСЕФ
35 закладів охорони здоров’я Полтавської області отримають чергову вартісну гуманітарну допомогу від ЮНІСЕФ Українці для світу 03 черв 2023 в 13:00

35 закладів охорони здоров’я області отримають чергову вартісну гуманітарну допомогу від ЮНІСЕФ. Це обладнання й лікарські засоби для надання невідкладної допомоги діткам та їхнім матерям. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Серед наданої допомоги 40 моніторів пацієнта, 10 неонатальних інкубаторів, 15 реанімаційних столів, лампи підігріву, акушерські набори, стерилізатори, шприцеві насоси й інше обладнання та лікарські засоби. Все це отримають 35 закладів охорони здоров'я Полтавщини. Вдячні міжнародним партнерам за допомогу для новонароджених та їхніх мам», – зауважив Дмитро Лунін.

Всі ці лікарні отримають гуманітарну допомогу найближчим часом.

«Отримали обладнання, лікарські засоби, акушерські та хірургічні комплекти. Вдячні за надану допомогу для новонароджених та їхніх мам», – розповіла старша сестра Гадяцької міської лікарні Анна Сахно.

Головна медсестра Миргородської лікарні інтенсивного лікування Валентина Зубченко розповіла, що отримана допомога є необхідною для надання допомоги пацієнтам інтенсивного лікування.

Нагадаємо, залізниці України і Молдови підписали на Вінниччині меморандум щодо відбудови залізничного коридору.

 

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар