Kolo.News.Ukraine.Region

У Черкасах відзначили п'яту річницю з дня заснування 118-ї окремої бригади ТрО ЗСУ

У Черкасах відзначили п
У Черкасах відзначили п'яту річницю з дня заснування 118-ї окремої бригади ТрО ЗСУ Новини України 30 черв 2023 в 16:00

118 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ сьогодні відзначає п’ять років із дня заснування. З цієї нагоди у Черкасах відбулися святковій урочистості, під час яких захисників і захисниць представники влади нагородили відзнаками й подякували за службу.

«У критичний для нашої країни час вони взяли до рук зброю і пішли захищати рідний дім. Кожен і кожна своєю силою та сміливістю довели - недовго ще ворог топтатиме українську землю. Я впевнений, що наші тероборонівці будуть одними з тих, хто здобуде перемогу для свого народу в цій несправедливій війні. А ми, на рівні обласної влади продовжимо підтримку бригади, робитимемо все, що в наших силах», - зазначив Анатолій Підгорний і передав вітання захисникам від депутатського корпусу облради.

За словами командира Анатолія Стуженка, ворог заявляв, що вже двічі знищував нашу бригаду. Але українські захисники є і будуть далі боротися за свободу держави.

«118-та бригада територіальної оборони визначена однією з кращих бригад ТрО ЗСУ України. На сьогодні бригада ніде не втратила позиції, з честю та гідністю виконує поставлені завдання», - розповів командир 118-ї бригади ТрО Анатолій Стуженко.

 Читайте також: У Кропивницькому відкрили меморіальну дошку солдату Ігорю Бур’янову

Наприкінці заходу митрополит Черкаський та Чигиринський Іоанн провів урочистий молебень за Україну.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар