Kolo.News.Ukraine.Region

У Дніпропетровській області викрили трьох осіб, які підтримують війну проти України

У Дніпропетровській області викрили трьох осіб, які підтримують війну проти України
У Дніпропетровській області викрили трьох осіб, які підтримують війну проти України Новини України 03 черв 2023 в 14:00

Служба безпеки нейтралізувала інформаційно-підривну діяльність ще 7 ворожих агітаторів, які поширювали прокремлівський контент у соцмережах. Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

Основну частину деструктивних матеріалів вони брали з російських інтернет-ресурсів і використовували їх для розхитування суспільно-політичної обстановки в різних регіонах України.

Зокрема, на Дніпропетровщині затримано ще трьох ворожих поплічників, які підтримували агресивну війну проти України та закликали до співпраці з російськими окупантами.

Крім того, один із зловмисників публікував дописи, в яких поширював фейки про вище військово-політичне керівництво нашої держави і вихваляв очільників кремля.

За всіма викритими фактами тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин злочинів і притягнення винних до відповідальності.

Комплексні заходи проводили співробітники СБУ спільно з Національною поліцією за процесуального керівництва органів прокуратури.

Читайте також: На Дніпропетровщині повідомили про підозру двом прокурорам, які намагалися притягнути до відповідальності невинного

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар